Přidat stránku pod názvem:

Rekonstrukce a provoz bytových domů – první on-line konference portálu TZB-info

Portal TZB-info Vás zve ke sledování online konference TZB-info Rekonstrukce a provoz bytových domů 2020 .

On-line konference má formu pořadu s téměř dvěma desítkami reportáží. K vybraným tématům si pak budete moci dle vlastní volby přehrát podrobné přednášky a související videa.

Vysílání konference a navazujících přednášek – webinářů začíná 9. 12. od 10 hod na portálu TZB-info.  Veškerý obsah si po tomto datu můžete po dobu 6 měsíců přehrát kdykoliv.

TÉMATA KONFERENCE  a  ONLINE PŘIHLÁŠKA

Pro účast na konferenci je nutná registrace. Registrovaní účastníci obdrží přístupové údaje a odkaz na elektronický pracovní sešit pro webináře.

 

 

  • Na konferenci a navazujících webinářích podají přední experti nejnovější informace k tématům nového hodnocení energetické náročnosti a nové podoby průkazu včetně doporučení k energetickým úsporám, rekonstrukce a zateplování již zateplených domů, barevného řešení revitalizací domů a sídlišť.
  • S tímto tématem úzce souvisí financování revitalizací a dotační programy Nová zelená úsporám a IROP, které by se měly v následujícím roce spojit do jednoho nástupnického programu.
  • Každé SVJ s garážovými stáními dnes již řeší nabíjení skútrů a hybridních vozidel v garážích ze společné zásuvky. Jaké jsou technické a ekonomické možnosti realizace individuálního nabíjení a měření spotřeby v garážích bude rovněž tématem konference.

S tím souvisí problematika instalace a provozu fotovoltaických elektráren na bytových domech.

  • Zazní také aktuální informace k připravovanému stavebnímu zákonu.

 

Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT (1 kreditní bod), členů ČKA (2 kreditní body) a členů CTI ČR (2 body).

Více informací naleznete na stránkách: https://bd2020.tzb-info.cz/

Nahoru