Přidat stránku pod názvem:

Reklama WEB

Vážení přátelé,

Svaz českých a moravských bytových družstev Vám nabízí prostor pro prezentaci Vaší společnosti. V současné době sdružujeme přes 800 členských družstev po celé České republice. Tato družstva spravují převážně panelové domy staršího data výstavby a často řeší problematiku správy, údržby, oprav a rekonstrukce objektů či jejich částí.

Webové stránky pravidelně navštěvuje řada zástupců vedení členských bytových družstev SČMBD a další stovky nečlenských družstev, kterým budete mít možnost nabídnout své služby následující formou:

  • Samostatný banner Vaší firmy s možností přechodu na Vaše www stránky po kliknutí. Banner by byl umístěn v záhlaví každé stránky ve velikosti max.470 x 60 pixelů. Banner je možné publikovat v těchto formátech: jpg, png, gif a swf.

  • Samostatné logo Vaší firmy s možností přechodu na Vaše www stránky po kliknutí. Logo by bylo umístěno v pravé části stránky v rubrice Prezentace firem ve velikosti max.150x80 pixelů

Bližší informace o cenových relacích jednotlivých druhů prezentace poskytneme na vyžádání. 

Pokud se rozhodnete hledat své nové klienty mezi našimi členskými družstvy a dalšími návštěvníky naší www stránky, kontaktujte nás, rádi odpovíme na Vaše dotazy.

Kontaktní osoba: Leona Pilíková, tel: 241087249, e-mail: leona.pilikova (zavináč) scmbd.cz

S pozdravem

Ing. Petr Janoušek 

ředitel odboru správy a pojištění

Nahoru