Přidat stránku pod názvem:

Konference "Rekonstrukce a provoz bytových domů".

Dne 13. listopadu 2019 pořádá  informační portál TZB-info.cz konferenci "Rekonstrukce a provoz bytových domů". Místo konání Praha, Masarykova kolej ČVUT, Thákurova 1.

3. ročník konference portálu TZB-info je určen pro družstva, SVJ, správce, techniky a projektanty a jeho mottem je: provozní a bezpečnostní rizika bytových domů, praktické příklady úspor.

PROGRAM A ONLINE PŘIHLÁŠKA

3. ročník konference portálu TZB-info je určen pro družstva, SVJ, správce, techniky a projektanty a jeho mottem je: provozní a bezpečnostní rizika bytových domů, praktické příklady úspor.

Okruhy témat:

  • CZT - kdy odpojit a kdy jen jednat o ceně tepla? Jaké jsou postupy, kdy, kdo a jak sjednat a upravit smluvní podmínky? Kolik lze ušetřit pouze úpravou podmínek? Jaký je proces odpojení a jak dlouho trvá?
  • Rozúčtování tepla - koeficienty nejsou stanoveny vyhláškou. Kolik „stojí“ špatně stanovený koeficient? Kdo a jak je stanovuje a jaký to má důsledek pro obyvatele?  
  • Požární rizika po zateplení – co je špatně a za co jsou pokuty
  • Provozní požární rizika např. s nabíjením elektrokol ve sklepích – co je potřeba ohlídat a čí je to povinnost
  • Dálkové odečty tepla a vody – výhody, provoz, srovnání
  • Vlastní kotelna – kolik stojí pořízení a provoz s plynovými kotli a tepelným čerpadlem, povolení, povinnosti, zkušenosti na konkrétních příkladech
  • Jak ušetřit za elektřinu – jak ušetřit rychle a snadno hned a jak dále ušetřit fotovoltaikou na střeše. Co je pro to potřeba, kolik to stojí a jak dlouho to trvá?
  • Investice - Jak zajistit finance pro plánované investice? Jak postupovat při zajištění úvěru a jaké jsou současné nabídky na trhu včetně dotací?

Další otázky položíte Vy sami na konferenci. Bude na to prostor i připravení přednášející. Vše na příkladech z praxe.  Otázky můžete poslat i předem na kontakt viz níže.

Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT (1 kreditní bod) a členů ČKA (2 kreditní body).

Garant konference: Ing. Renata Straková | Organizační garant: Adéla Bystřická, tel.: 233 081 147, 739 063 668, e-mail: adela.bystricka@topinfo_cz

Více informací naleznete na stránkách: https://konference.tzb-info.cz/cz/rekonstrukce-a-provoz-bytovych-domu-v-rezimu-nzeb

Nahoru